do 29/10
-
vr 30/10
2 gasten, 1 kamer
Overzicht
Prijzen
Voorzieningen
Beoordelingen
Locatie
Tips en Veelgestelde vragen
Verblijven in de buurt

Overzicht

Dit rookvrije hotel beschikt over een buitenzwembad, fitnessfaciliteiten en een sauna. Gratis ontbijtbuffet en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes worden ook voorzien. Een valetparkeerservice, een wasserij en een 24-uurs receptie zijn enkele van de overige voorzieningen. Park Tower Campinas by Nacional Inn heeft 110 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een minibar en pantoffels. Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft kabelzenders. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen. Gasten kunnen gratis gebruik maken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en een telefoon. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar. Recreatieve voorzieningen van dit hotel hotel zijn onder andere een buitenzwembad, een sauna en fitnessfaciliteiten.
7,9
Goed
3392 beoordelingen

Nieuwste deals voor Park Tower Campinas by Nacional Inn

do 29/10
-
vr 30/10
Aanbiedingen vanaf
€33
•Goedkoopste tarief per nacht
Vergelijk prijzen voor Standaardkamer, Superior-kamer en 10 andere deals voor Park Tower Campinas by Nacional Inn.
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€33
per nacht, inclusief toeslagen
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€35
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€34
per nacht, inclusief toeslagen
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€54
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€35
per nacht, inclusief toeslagen
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€46
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€39
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, 1 tweepersoonsbed
€42
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€46
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€46
per nacht, inclusief toeslagen
Superior-kamer, er is geen bed gespecificeerd
€47
per nacht, inclusief toeslagen
Standaardkamer, er is geen bed gespecificeerd
€48
per nacht, inclusief toeslagen
Hoe beïnvloeden betalingen aan ons de rangschikking en hoe sorteren we resultaten?
Meer weten
*De totaalprijs is inclusief geschatte lokale belastingen en toeslagen, te betalen bij het uitchecken.

Faciliteiten bij Park Tower Campinas by Nacional Inn

  • Buitenzwembad
  • Fitnesscentrum
  • Restaurant
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • Parkeerservice
  • Wifi-bereik in alle ruimtes
  • Flat-screen TV
  • Televisie
  • Kabel of satelliet tv

Beoordelingen van Park Tower Campinas by Nacional Inn

7,9
Goed
3392 geverifieerde beoordelingen
Geweldig
1418
Zeer Goed
745
Goed
517
Oké
189
Gemiddeld
212
Matig
97
Slecht
214
Sorteer op:Meest recente

Filters

Alle filters

Filters

Beoordeling
Type reiziger
Tijd van het jaar

Locatie

Rua Duque De Caxias 443, 2, Campinas 13015-310

In de buurt

  • Casa de Saude Hospital298 m
  • Jose Bonifacio Square0.5 km
  • Rui Barbosa Square0.5 km
  • Jequitibas Forest0.7 km
  • Museu Carlos Gomes0.7 km
  • Museu Campos Salles0.7 km
  • Hospital e Maternidade Santa Tereza0.8 km
  • Moises Lucarelli Stadium0.8 km
  • Basilica of Our Lady of Mount Carmel0.9 km
  • Feira de Artesanato Campinas0.9 km
  • Hospital Unimed Campinas1 km
  • Culture Station1 km

Beleid

Inchecken/uitchecken

Inchecken kan ieder moment na 14:00, uitchecken kan ieder moment vóór 12:00

Annulering/vooruitbetaling

Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per kamertype en aanbieder.

Park Tower Campinas by Nacional Inn

In welke maand zijn de prijzen voor Park Tower Campinas by Nacional Inn het laagst?

De goedkoopste maand om in Park Tower Campinas by Nacional Inn te verblijven is november, met een gemiddelde prijs per nacht van €42. De duurste maand is mei, met €51 per nacht.

Wat is de goedkoopste dag om Park Tower Campinas by Nacional Inn te boeken?

De goedkoopste dag om Park Tower Campinas by Nacional Inn te boeken is dinsdag. De gemiddelde prijs per nacht is dan €35. De duurste dag is donderdag, voor €54 per nacht.

Hoelang van tevoren moet je Park Tower Campinas by Nacional Inn boeken?

Om de beste prijs te krijgen voor Park Tower Campinas by Nacional Inn, kun je het beste ongeveer 3 weken van tevoren boeken. Dit kan je ongeveer 30% besparen in vergelijking met een lastminute boeking.

Veelgestelde vragen over boeken bij Park Tower Campinas by Nacional Inn

  • Waar is Park Tower Campinas by Nacional Inn gelegen?

    Park Tower Campinas by Nacional Inn is gelegen aan Rua Duque De Caxias 443, 2, 0,5 km van het centrum van Campinas. Casa de Saude Hospital is de dichtstbijzijnde bezienswaardigheid bij Park Tower Campinas by Nacional Inn.

  • Wat is de incheck- en uitchecktijd bij Park Tower Campinas by Nacional Inn?

    Inchecktijd is 14:00 en uitchecktijd is 12:00 bij Park Tower Campinas by Nacional Inn.

  • Biedt Park Tower Campinas by Nacional Inn gratis wifi aan?

    Ja, Park Tower Campinas by Nacional Inn biedt gratis wifi aan.

  • Hoe ver ligt Park Tower Campinas by Nacional Inn van de luchthaven?

    Park Tower Campinas by Nacional Inn ligt op 13,5 km afstand van São Paulo Viracopos. Park Tower Campinas by Nacional Inn ligt op 32,4 km afstand van Jundiai Cmt.Rolim Adolfo Amaro.

  • Heeft Park Tower Campinas by Nacional Inn een zwembad?

    Ja, er is een zwembad aanwezig in Park Tower Campinas by Nacional Inn.

  • Hoe kan het dat KAYAK zulke goede hoteldeals vindt voor Park Tower Campinas by Nacional Inn?

    KAYAK doorzoekt het internet voor alle kamerdeals die beschikbaar zijn bij Park Tower Campinas by Nacional Inn in Campinas zodat jij ze kunt vergelijken en het beste tarief vindt voor je verblijf. Verschillende reiswebsites bieden op verschillende momenten kortingen of deals voor kamers bij Park Tower Campinas by Nacional Inn en KAYAK geeft je de prijzen van een enorm aanbod van reiswebsites. Zo vind jij altijd een goede deal voor Park Tower Campinas by Nacional Inn.

Hotels en eetgelegenheden in de buurt

3-sterrenhotel
Leon Park Hotel e Convençoes
7.9 Goed (3.550 beoordelingen)0,07 kmBuitenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€42+
3-sterrenhotel
5% goedkoper
Hotel Euro Suit Campinas
7.8 Goed (2.874 beoordelingen)0,13 kmFitnesscentrum, Bar/Lounge, Roomservice€35+
3-sterrenhotel
Slim Hotel Campinas
8.4 Uitstekend (1.888 beoordelingen)0,24 kmRestaurant, Gratis wifi, Parkeerservice€48+
4-sterrenhotel
Intercity Campinas
8.3 Uitstekend (1.521 beoordelingen)0,26 kmBuitenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€52+
3-sterrenhotel
5% goedkoper
Hotel Euro Suit Campinas
7.8 Goed (2.874 beoordelingen)0,13 kmFitnesscentrum, Bar/Lounge, Roomservice€35+
2-sterrenhotel
ibis budget Campinas Aquidaban
8 Uitstekend (3.728 beoordelingen)0,34 kmRestaurant, Roomservice, Gratis wifi€39+
2-sterrenhotel
Turrance White Hotel
7.5 Goed (1.077 beoordelingen)0,52 kmRoomservice, Gratis wifi, Business center€41+
3-sterrenhotel
Nacional Inn Cambui Residence
8.3 Uitstekend (2.465 beoordelingen)0,62 kmBuitenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€41+
4-sterrenhotel
Monreale Plus Midtown Campinas
8.5 Uitstekend (2.114 beoordelingen)0,27 kmBuitenzwembad, Restaurant, Bar/Lounge€64+
3-sterrenhotel
Slim Hotel Campinas
8.4 Uitstekend (1.888 beoordelingen)0,24 kmRestaurant, Gratis wifi, Parkeerservice€48+
4-sterrenhotel
Intercity Campinas
8.3 Uitstekend (1.521 beoordelingen)0,26 kmBuitenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€52+
3-sterrenhotel
Nacional Inn Cambui Residence
8.3 Uitstekend (2.465 beoordelingen)0,62 kmBuitenzwembad, Fitnesscentrum, Restaurant€41+

Handig om te weten

Waar voor je geld

Afstand tot centrum

Dichtstbijzijnde luchthaven

Afstand tot luchthaven

8,0
0,5 km
São Paulo Viracopos
13,5 km