BRU - SBN

€717 Vind goedkope vliegtickets van Brussel naar South Bend - vergelijk en bespaar

1 volwassene
1 volwassene, Economy, 0 tassen

Bespaar 31% of meer op vluchten. Vergelijk deals van over het hele web.

Betaal nooit teveel met onze tools om de prijzen te volgen.

Filter zoekopdrachten op prijs, vliegmaatschappij en meer om de beste vluchten te vinden.

Alles wat je moet weten

Directe vluchten
Er zijn momenteel geen rechtstreekse vluchten tussen Luchthaven van Brussel-Nationaal en South Bend. Je zult een aansluitende vlucht moeten nemen om de bestemming te bereiken.
Inzichten
Inzichten
Opnieuw zoeken
KAYAK doorzoekt honderden websites tegelijk om de beste reisdeals voor je te vinden.
We hopen dat je geniet van je reis naar South Bend!
Vliegdeals
Boekingsinfo
Vliegdeals

Goedkope vliegtickets vanuit Brussel naar South Bend (BRU-SBN)

 
Ontdek de beste prijzen voor jou door je reisdata te selecteren op KAYAK.

Actuele deals voor retourvluchten vanuit Brussel naar South Bend

vr 20 nov. - di 1 dec.
American Airlines Logo
09:50 - 21:02BRU  Brussel-Nationaal-SBN South Bend Regionale
17u 12m2 stops Londen Heathrow Chicago O'Hare Internationaal
American Airlines Logo
11:57 - 11:10SBN  South Bend Regionale-BRU Brussel-Nationaal
17u 13m2 stops Intle Charlotte-Douglas Londen Heathrow
€717American Airlines
Meer dan 3 dagen geleden
vr 20 nov. - di 1 dec.
Delta Logo
12:55 - 11:14BRU  Brussel-Nationaal-SBN South Bend Regionale
28u 19m1 stop Atlanta Hartsfield-Jackson
Delta Logo
06:02 - 11:00SBN  South Bend Regionale-BRU Brussel-Nationaal
22u 58m1 stop Atlanta Hartsfield-Jackson
€772Delta
Meer dan 3 dagen geleden
vr 20 nov. - di 1 dec.
Delta Logo
12:55 - 11:14BRU  Brussel-Nationaal-SBN South Bend Regionale
28u 19m1 stop Atlanta Hartsfield-Jackson
Delta Logo
08:20 - 07:35SBN  South Bend Regionale-BRU Brussel-Nationaal
17u 15m2 stops Detroit Metropolitan Wayne County Amsterdam Schiphol
€774Delta
Meer dan 3 dagen geleden
vr 20 nov. - di 1 dec.
Brussels Airlines Logo
10:10 - 09:50BRU  Brussel-Nationaal-SBN South Bend Regionale
29u 40m1 stop Chicago O'Hare Internationaal
Brussels Airlines Logo
13:13 - 13:15SBN  South Bend Regionale-BRU Brussel-Nationaal
18u 02m2 stops Chicago O'Hare Internationaal Londen Heathrow
€935Brussels Airlines
Meer dan 3 dagen geleden
vr 20 nov. - di 1 dec.
Lufthansa Logo
10:10 - 09:50BRU  Brussel-Nationaal-SBN South Bend Regionale
29u 40m1 stop Chicago O'Hare Internationaal
Lufthansa Logo
09:53 - 07:15SBN  South Bend Regionale-BRU Brussel-Nationaal
15u 22m1 stop Washington D.C. Dulles Internationaal
€975Lufthansa
Meer dan 3 dagen geleden
Boekingsinfo

Prijs, vraag en reistrends voor vluchten Luchthaven van Brussel-Nationaal naar South Bend

Gebruik KAYAK-gegevens over prijzen, reisdatums, vliegmaatschappijen en seizoensgebonden trends om opties te vergelijken en je vliegtickets met meer vertrouwen te boeken.

Met welke vliegmaatschappij vlieg ik het goedkoopst vanuit Luchthaven van Brussel-Nationaal naar South Bend?

American Airlines (€717) en Delta (€772) zijn de goedkoopste vliegmaatschappijen voor een retourvlucht vanuit Luchthaven van Brussel-Nationaal naar South Bend , volgens KAYAK-gegevens van de afgelopen 5 dagen.

Handig om te weten

Goedkoopste vlucht

€717
Round-trip flight vanuit Luchthaven van Brussel-Nationaal naar South Bend

Wanneer vliegtickets boeken vanuit Brussel naar South Bend

Zijn je data flexibel? Vind de beste tijden om vanuit Brussel naar South Bend te reizen, gebaseerd op onze vluchtgegevens van vorig jaar. Ontdek de goedkoopste maand en zelfs dag om te vliegen.
Geschatte prijs voor een retour

Je vragen over vluchten Luchthaven van Brussel-Nationaal naar South Bend beantwoord

Vind nuttige antwoorden over deze route, inclusief vliegtijden, luchthavens, vliegmaatschappijen en boekingstips.

  • Hoelang duurt een vlucht vanuit Luchthaven van Brussel-Nationaal naar South Bend?

    Een rechtstreekse vlucht vanuit Luchthaven van Brussel-Nationaal naar South Bend duurt 00m en is 10.614 km.

  • Heb ik een paspoort nodig om vanuit Luchthaven van Brussel-Nationaal naar South Bend te vliegen?

    Ja. Voor deze internationale route heb je een geldig paspoort nodig. Voor veel bestemmingen moet deze na je reisdatums nog minimaal zes maanden geldig zijn. Controleer de vervaldatum van je paspoort goed voordat je boekt.

  • Zijn de vluchtprijzen vanuit Luchthaven van Brussel-Nationaal naar South Bend de laatste tijd veel veranderd?

    Ja. Op basis van tarieven die zijn gezien in de afgelopen 5 dagen, varieerden de retourprijzen op deze route van ongeveer €717 tot €975. Dat betekent dat het hoogst waargenomen tarief ongeveer 36% hoger was dan het laagste.

  • Welke autoverhuuropties zijn beschikbaar op SBN (ap)?

    Luchthaven van South Bend Regionale (SBN) heeft 5 grote autoverhuurbedrijven, met tarieven vanaf €30 voor auto's in de economy-klasse. De beste opties zijn:

    • Budget
    • Alamo
    • Enterprise Rent-A-Car
    • Avis
    • National

  • Op welke luchthavens kan ik terecht voor een vlucht vanuit Luchthaven van Brussel-Nationaalnaar South Bend?

    Vluchten vanuit Luchthaven van Brussel-Nationaal naar South Bend vertrekken meestal vanaf Brussel-Nationaal (BRU) en komen aan op South Bend Regionale (SBN).

  • Wat is het tijdsverschil tussen Luchthaven van Brussel-Nationaal en South Bend?

    South Bend ligt 6 uur achter Luchthaven van Brussel-Nationaal (Eastern Time versus Central European Time). Houd rekening met het tijdsverschil bij het plannen van aansluitingen of activiteiten op de eerste dag.

Meer opties voor je vlucht vanuit Brussel naar South Bend